Tu jesteś / strona główna / produkty
Produkty
Wybierz kategorię
PTH "neopta electronics" Sp. z o.o. została założona w 1994 roku. Reprezentujemy uznanych na rynku światowym producentów elementów biernych oraz aparatury kontrolno-pomiarowej, która znajduje zastosowanie w technice mikrofalowej oraz wysokiej i niskiej częstotliwości.

Od początku istnienia, naszym celem jest wsparcie techniczne począwszy od pomocy w doborze produktów a skończywszy na dostawie towarów i usług. Oprócz szerokiej palety produktów standardowych oferujemy Państwu produkty specjalnie dopasowane do Waszych indywidualnych wymagań, dlatego nasza oferta nie zamyka się wyłącznie na produktach przedstawionych w tej witrynie. Doświadczenie zdobyte przez nas na polskim rynku oraz kilkudziesięcioletnie doświadczenia naszych kontrahentów spowodowały, że staliśmy się dla Państwa kompetentnym partnerem.

Oprócz dostarczania Państwu towarów i usług zapewniamy: szybką dostawę części zamiennych oraz elementów wyposażenia dodatkowego, pomoc techniczną przy rozwiązywaniu problemów, serwis urządzeń oraz ich instalację, szkolenia i serwis u klienta. Dzięki zwartej strukturze firmy proces decyzyjny skrócony jest do minimum, co umożliwia szybką reakcję na wymagania klientów.
Skontaktuj się z nami

Kontakt telefoniczny


Masz pytanie?
porozmawiaj z naszym konsultantem

Wybierz jeden z podanych telefonów

+48 61 662 48 51
+48 61 662 48 53
+48 61 662 48 54

Napisz do nas e-mail


Odpowiedź wyślemy do 24h
Zapraszamy do kontaktu z nami

Wyslij do nas fax
+48 61 662 48 52
PTH NEOPTA ELECTRONICS sp. z o.o. - elementy i podzespoły do elektroniki renomowanych producentów, złącza koncentryczne, kable koncentryczne, komponenty, falowody, kable, bębny, narządzia, pomiary...

Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych