Bębny

Schill

Od 1948 roku Schill GmbH & Co. KG z Badenii-Wirtembergii produkuje bębny  i zwijaki kablowe w rodzinnej tradycji.
To zorientowane na przyszłość średniej wielkości przedsiębiorstwo produkuje zarówno indywidualne rozwiązania, jak i standardowe systemy: stabilne skrzynki kablowe z tworzywa sztucznego do użytku domowego, solidne bębny kablowe ze specjalnej gumy lub blachy stalowej do zastosowań w technice estradowej i budownictwie oraz wbudowane bębny kablowe z napędem silnikowym do wozów transmisyjnych; Asortyment produktów firmy Schill spełnia najróżniejsze potrzeby – począwszy od obrotowych zwijaków kablowych ze sprężynami napinającymi, poprzez przemysłowe bębny do węży pneumatycznych, jak również rozwiązania do ładowania pojazdów elektrycznych.
Firma  ma ugruntowaną pozycję na międzynarodowym rynku światowym.

⮞ AUDIO / VIDEO- bębny kablowe na scenę, imprezy sportowe i muzyczne.

Wydarzenia sportowe i muzyczne wymagają dyskretnego okablowania. Dla tego typu zastosowań posiadamy wiele bębnów kablowych w czarnym kolorze, stabilne bębny kablowe można dowolnie układać w tle. Bębny z sektora audio/video oferują różnorodne możliwości montażu.
Zastosowanie różnych osłon umożliwia przechowywanie kabli na bębnie zgodnie z ich przeznaczeniem, zapewniając tym samym długą żywotność kabli.
Bębny kablowe dla branży audio/wideo wyznaczają standardy bezpieczeństwa i wygody. Można je użytkować wewnątrz lub na zewnątrz - wiele przemyślanych detali naszych modeli seryjnych lub produktów na zamówienie to efekt wieloletniego doświadczenia, które podnoszą praktyczną wartość bębnów kablowych dla użytkownika.

BASE LINE
PROFESSIONAL LINE
CLASSIC LINE
STAGE LINE

 

⮞ BROADCAST– szpule kablowe do transmisji telewizyjnych, audycji radiowych, wydarzeń na żywo czy wydarzeń sportowych.

W przypadku transmisji telewizyjnych, radiowych, wydarzeń na żywo lub wydarzeń sportowych nasze bębny kablowe pozostawiają wiele możliwości dla wszystkich zastosowań transmisyjnych.
Dla sektorza broadcastowego opracowano różne bębny kablowe i systemy bębnów kablowych. Do montażu w wozach telewizyjnych oferta obejmuje bębny z naciągiem ręcznym (linka), a także wersje z napędem silnikowym. Bębny kablowe z linii Camera Line mają indywidualnie konfigurowalny rdzeń.
Rdzeń można złożyć z maksymalnie czterech segmentów, aby uzyskać mocne i długie linie kablowe. Jeśli potrzebujesz bębna kablowego do bardzo specjalnego zastosowania, którego nie ma w naszym standardowym asortymencie, zespół projektowy opracuje dla Ciebie indywidualne rozwiązanie.

PRACTICAL LINE
CAMERA LINE
INDIVIDUAL LINE

 

⮞ ELEKTROMOBILNOŚĆ – zasilanie pojazdów elektrycznych

Oferujemy automatyczne zwijaki  kablowe bez elektroniki ładującej do podłączenia do istniejącej skrzynki ściennej (przedłużacze) oraz wersje z elektroniką ładującą jako niezależne stacje ładowania dla sektora eMobility.

 

⮞ RZEMIOSŁO / BUDOWNICTWO / BIURO- solidne bębny kablowe na plac budowy, ale także do użytku domowego lub biurowego.

W każdym zakładzie rzemieślniczym, ale także w gospodarstwie domowym, w celach hobbystycznych lub w biurze, oprócz własnej wiedzy, aby prawidłowo wykonać wiele prac, potrzebne są niezawodne produkty wysokiej jakości,. Swoją ofertą Schill nie tylko przyczynia się do ułatwienia pracy, ale także czyni ją bezpieczniejszą.
Bębny kablowe z sektora rzemieślniczego są wykonane z tworzywa sztucznego, specjalnej gumy lub blachy stalowej. Wiele specjalnych gumowych bębnów kablowych spełnia wymagania niemieckiego ustawowego ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków DGUV; DGUV Info 203-006 (BGI 608) i DGUV Info 203-005 (BGI 600 kategoria K2) i dlatego są one często stosowane na budowach.
Niezniszczalny kauczuk syntetyczny jest tak samo wytrzymały jak stal, ale znacznie lżejszy. Ponadto bębny kablowe wykonane ze specjalnej gumy i tworzywa sztucznego są odporne na chemikalia, benzynę i oleje oraz charakteryzują się odpornością na wysoką temperaturę.

HOME LINE
BASE LINE
PROFESSIONAL LINE
CLASSIC LINE

 

⮞ ZWIJAKI  KABLOWE DO ZASTOSOWAŃ PRZEMYSŁOWYCH

Automatyczne zwijacze kabli i węży doprowadzają energię dokładnie tam, gdzie jest potrzebna. Różnorodność serii modeli jest dostosowana do indywidualnych wymagań. Długość kabla i węża dopasowuje się elastycznie w każdej sytuacji, automatyczna blokada mocuje wąż i kabel w odpowiedniej długości, zapewniając w ten sposób pracę bez naprężeń. Jednocześnie znika ryzyko potknięcia się, takie jak leżące w pobliżu kable, a właściwe, bezpieczne przechowywanie, gdy nie jest używne, również przedłuża żywotność kabli i węży.
Tego typu bębny kablowe stosowane są głównie do zasilania w halach i zakładach produkcyjnych

FLEX LINE
AIR FLEX LINE
DISPENSOR LINE

Neopta wsparcie dla biznesu
Informacje o nas


Dowiedz się więcej
Wsparcie techniczne

Masz pytanie? Porozmiawiaj z naszym konsultanetem

+48 61 662 48 51
Nasi specjaliści
linia
Specjalista ds. podzespołów elektronicznych

mgr inż. Waldemar Lembicz
Tel. +48 603 678 803

E-mail: w.lembicz@neopta.pl
linia
Specjalista ds. elektroniki i telekomunikacji

Rafał Konieczny
Tel. +48 459 580 585

E-mail: r.konieczny@neopta.pl
liniaTel.

E-mail: