e-Mobilność

                                                                                                                                       

 

Wygodne ładowanie pojazdu elektrycznego dzięki e-Mobilności od firmy Schill.


Połączenie sprawdzonej technologii zarządzania kablami, transmisji mocy i najnowocześniejszej technologii ładowania tworzy optymalne połączenie mobilności, łatwości obsługi i bezpieczeństwa podczas obsługi procesów ładowania.
Seria przedłużaczy z naciągiem sprężynowym kabla, która od wielu lat sprawdza się w sektorze przemysłowym, została teraz rozszerzona o rozwiązania do ładowania pojazdów elektrycznych.
Kabel połączeniowy (1,5 lub 2 metry) może być bezpośrednio podłączony do stacji Wallbox lub po prostu podłączony za pomocą wtyczki ładowania typu 2 (na życzenie typu 1) do odpowiedniego gniazda stacji ładowania. Do podłączenia pojazdu wszystkie urządzenia Schill są standardowo wyposażone w gniazdo ładowania typu 2 (na życzenie typ 1). W zależności od typu kabla, długość kabla waha się od pięciu do ośmiu metrów a moc ładowania ładowania od 2,3 kW do 22 kW.
W celu zapewnienia zasilania i transmisji danych, przewijarki są wyposażone w system pierścieni ślizgowych i mogą być montowane na ścianie lub suficie.
Cechą szczególną jest to, że po procesie ładowania kabel kabel bezpiecznie i łatwo nawija się z powrotem na napędzany sprężyną bęben kablowy. Kabel ładujący jest optymalnie zabezpieczony na bębnie.
Kabel już nie przeszkadza i nie ma już męczącego zwijania go przy stacjach ładowania. "Kablowe spaghetti", niebezpieczeństwo potknięcia się o kabel, a nawet przejechanie po kablu należą już do przeszłości.

Dodatkową atrakcją są wersje z już zintegrowaną elektroniką ładowania. Wersje te mają funkcjonalność Wallboxa i są zintegrowana z korpusem bębna. Pojazdy elektryczne są po prostu podłączone do urządzenia, a zarządzanie ładowaniem odbywa się w interakcji z pojazdem.

 

System LAVOSCH - technologia firmy Schill, jakość made in Germany

 

Kompaktowa konstrukcja ułatwia montaż na ścianie lub suficie zapewniając, że kabel ładujący jest zawsze chroniony i znajduje się w odpowiednim dla niego miejscu. Dzieje się tak, ponieważ dzięki wbudowanemu stabilizatorowi sprężynowemu po każdym ładowaniu kabel łatwo i bezpiecznie wsuwa się z powrotem do Wall Boxa.

LAVOSCH eliminuje potrzebę uciążliwego ręcznego zwijania, a kabel jako niebezpieczne zagrożenie potknięcia należy już do przeszłości. Zintegrowanie kabla ładującego ze Wall Boxem utrzymuje ją w czystości i minimalizuje ryzyko zabrudzenia rąk lub ubrania podczas ładowania. Dodatkowo minimalizuje się ryzyko uszkodzenia pojazdu przez kabel ładujący oraz zwiększa się żywotność kabla ładującego.

LAVOSCH - system e-Mobilności firmy Schill

idealny do zastosowań w:
⯌ hotelach
⯌ centrach handlowych

dla:
⯌ operatorów parkingów
⯌ partnerów flotowych.

Wszystkie informacje na temat linii produktów LAVOSCH na stronie producenta.

Neopta wsparcie dla biznesu
Informacje o nas


Dowiedz się więcej
Wsparcie techniczne

Masz pytanie? Porozmiawiaj z naszym konsultanetem

+48 61 662 48 51
Nasi specjaliści
linia
Specjalista ds. podzespołów elektronicznych

mgr inż. Waldemar Lembicz
Tel. +48 603 678 803

E-mail: w.lembicz@neopta.pl
linia
Specjalista ds. elektroniki i telekomunikacji

Rafał Konieczny
Tel. +48 459 580 585

E-mail: r.konieczny@neopta.pl
liniaTel.

E-mail: