Mikrofalowe

Carlisle IT / micro-coax
?

Półsztywne kable koncentryczne - semi rigid oraz formowane ręcznie.

Carlisle Interconnect Technologies (CarlisleIT) oferuje szeroką gamę półsztywnych kabli koncentrycznych oraz formowanych ręcznie.
Kabel półsztywny jest najbardziej zbliżony do idealnego kabla koncentrycznego i powinien być kablem pierwszego wyborem każdego inżyniera techniki mikrofalowej.
Oferta kabli obejmuje szeroki zakres impedancji, średnic, materiałów i wykończeń.

⮞ Kable z certyfikatem MIL-DTL-17

W ofercie CarlisleIT dostępna jest pełna gama kabli zgodnych z normą MIL-DTL-17. Kable te przechodzą dodatkowe testy, aby upewnić się, że są w stanie sprostać najbardziej wymagającym zastosowaniom wojskowym.

⮞ Standardowe kable 50 Ohm

Średnice od 0,013 do 0,390 cala i długości do 150 stóp na wybranych kablach. Do kabli tych można stosować wiele standardowych złączy, które posiadamy w ofercie.

⮞ Stabilne wymiarowo kable „DS” 50 Ohm

Najnowszy produkt CarlisleIT w linii produktów kabli półsztywnych wykorzystuje unikalny stały dielektryk PTFE, który zapewnia znacznie lepszą stabilność termiczną w porównaniu z tradycyjnymi półsztywnymi kablami z litego PTFE. Poprawiona stabilność termiczna zmniejsza potrzebę wstępnej adaptacji temperaturowej i praktycznie eliminuje wypływanie dielektryka podczas lutowania. Wszystkie pozostałe właściwości mechaniczne i elektryczne są takie same lub lepsze niż w przypadku tradycyjnych odpowiedników stałego PTFE.

⮞ Kable niskostratne 50 Ohm

Gdy wymagana jest jeszcze charakterystyka kabla, można zastosować półsztywne kable koncentryczne CarlisleIT Low Loss. Kable te zazwyczaj obniżają tłumienie o kolejne 20% i rozszerzają temperaturę roboczą do 250° C.

⮞ Kable aluminiowe 50 Ohm

Dostępne w wersji standardowej i niskostratnej, kable z płaszczem aluminiowym zapewniają łatwiejsze zginanie i znaczną redukcję masy.

⮞ Kable ze stali nierdzewnej 50 Ohm

Kable ze stali nierdzewnej nadają się do zastosowań kriogenicznych lub medycznych, gdzie wymagana jest niska przewodność cieplna lub właściwości hipoalergiczne.

⮞ Kable o impedancji innej niż 50 Ohm

Impedancje od 5 do 100 Ohm w zakresie średnic od 0,020 do 0,25 cala.

 

⮞ UTiFORM® pokryty cyną

Kabel formowany ręcznie

Kable zgodne z UTiFORM zostały pierwotnie zaprojektowane dla rynku telekomunikacyjnego, gdzie wymagania dotyczące wydajności były nieco mniej wymagające. Od tego czasu kable UTiFORM znalazły szerokie zastosowanie na wielu rynkach. Kable UTiFORM można formować ręcznie i mają te same wymiary, co wiele standardowych kabli półsztywnych. Pozwala to na użycie złączy zaprojektowanych dla kabla półsztywnego bez zmian w procedurze montażu. W kablach UTiFORM zastosowano oplot miedziany nasączony cyną, który można łatwo lutować i który umożliwia wielokrotne kształtowanie kabla.

Kable UTiFORM są dostępne z płaszczem izolacyjnym FEP lub bez niego. Płaszcz FEP jest zalecany do zastosowań w wilgotnym środowisku, ponieważ sam oplot miedziany nasączony cyną nie może zagwarantować całkowitej szczelności środowiskowej. Kable UTiFORM są dostarczane w długich, ciągłych odcinkach, co czyni je idealnymi do zautomatyzowanych urządzeń do cięcia i usuwania izolacji.

M-FLEX® Elastyczny

Kabel koncentryczny do mikrofali

M-FLEX to rodzina elastycznych kabli, do których można podłączyć złącza przeznaczone do kabli półsztywnych. W przeciwieństwie do innych elastycznych kabli typu „RG” z pojedynczym lub podwójnym oplotem, kable M-FLEX są prawdziwymi kablami mikrofalowymi, które mogą pracować na częstotliwościach 26,5 GHz. Rozszerzony zakres częstotliwości jest wynikiem precyzyjnego, spiralnie owiniętego wewnętrznego ekranu z posrebrzanej folii miedzianej. Ta wewnętrzna osłona zapewnia wyjątkową elastyczność, zapewniając jednocześnie 100% pokrycia. Parametry elektryczne kabli M-FLEX są zbliżone do ich półsztywnych odpowiedników.

Kable M-FLEX są przeznaczone do instalacji statycznych i nie są zalecane do zastosowań wymagających większego zginania, jak przewód pomiarowy. Kable M-FLEX są dostarczane w długich, ciągłych odcinkach, co czyni je idealnymi do zautomatyzowanych urządzeń do cięcia i usuwania izolacji.

Neopta wsparcie dla biznesu
Informacje o nas


Dowiedz się więcej
Wsparcie techniczne

Masz pytanie? Porozmiawiaj z naszym konsultanetem

+48 61 662 48 51
Nasi specjaliści
linia
Specjalista ds. podzespołów elektronicznych

mgr inż. Waldemar Lembicz
Tel. +48 603 678 803

E-mail: w.lembicz@neopta.pl
linia
Specjalista ds. elektroniki i telekomunikacji

Rafał Konieczny
Tel. +48 459 580 585

E-mail: r.konieczny@neopta.pl
liniaTel.

E-mail: